Konu geçmişi
Şekip Mosturoğlu
1 farklı günde 1 ayrı gündem dönemi kaydedildi. Her tarihin ölçümleri ve mevcut analizleri aşağıda bir arada gösteriliyor.
Güncel değerlendirme
Bu başlık neden gündem oldu?
Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı olarak, 12 Mayıs olayının aydınlatılmasını istemiş ve bu olayın 5 kişiyle sınırlı kalmayacağını düşünmüşlerdir. Bu açıklamalar, Fenerbahçe kulübü ile ilgili operasyon açıklamasına yol açmıştır.
Olağan seyir
Mevcut zaman serisi kademeli ve açıklanabilir bir gündem hareketine daha yakın görünüyor. Bu sonuç hesap veya gönderi düzeyinde bot tespiti değil, ücretsiz kaynaklardan üretilen konu düzeyinde bir anomali göstergesidir.
Ölçülen sinyaller
- Sıralama hareketi kademeli ilerliyor; keskin bir sıçrama görülmedi.
- Son 72 saatte en az 12 farklı haber kaynağı konuya ilişkin bağlam sağlıyor.
Bu gösterge hesap veya gönderi düzeyinde bot tespiti değildir. Ücretsiz gündem sırası, paylaşım göstergesi ve haber bağlamından hesaplanır.
Zaman içindeki hareket
Gündem sırası grafiği
Sıra değişimi
Daha küçük sıra daha iyiSıra değişimi
Daha küçük sıra daha iyiSıra değişimi
Daha küçük sıra daha iyiGrafik kayıtlı sıra ölçümlerini gösterir; veri bulunmayan aralıklar tahmin edilmez.
Güncel bağlam kaynakları
Şekip Mosturoğlu'ndan dikkat çeken açıklama: 5 kişiyle sınırlı kalmayacağını düşünüyoruz - Fenerbahçe
Haber kaynağıŞekip Mosturoğlu: 'Failler 5 kişiyle sınırlı kalmayacak'
Haber kaynağıŞekip Mosturoğlu: 'Failler 5 kişiyle sınırlı kalmayacak'
Haber kaynağıŞekip Mosturoğlu'ndan operasyon sinyali
Haber kaynağıŞekip Mosturoğlu'ndan Açıklamalar
Haber kaynağıŞekip Mosturoğlu'ndan 4 Nisan açıklaması! "5 kişiyle sınırlı kalmayacak"
Haber kaynağıŞekip Mosturoğlu: "12 Mayıs dosyası Çağlayan Adliyesi'nde hazır bekliyor"
Haber kaynağıŞekip Mosturoğlu: 12 Mayıs olayının da aydınlatılmasını istiyoruz!
Haber kaynağıTarih bazlı kayıtlar
Gündem geçmişi
Her kart, başlığın o günkü gündem dönemlerini, ölçümlerini ve kaydedilmiş analizlerini gösterir.
11 Ağustos 2026, Salı
15:30–17:15 arasında izlendi
Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı olarak, 12 Mayıs olayının aydınlatılmasını istemiş ve bu olayın 5 kişiyle sınırlı kalmayacağını düşünmüşlerdir. Bu açıklamalar, Fenerbahçe kulübü ile ilgili operasyon açıklamasına yol açmıştır.
Mevcut zaman serisi kademeli ve açıklanabilir bir gündem hareketine daha yakın görünüyor. Bu sonuç hesap veya gönderi düzeyinde bot tespiti değil, ücretsiz kaynaklardan üretilen konu düzeyinde bir anomali göstergesidir.Bu tarihteki diğer analizler (1)
Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı, 4 Nisan saldırısının faillerinin 5 kişiyle sınırlı kalmayacağını düşünüyor. Açıklamaları, Fenerbahçe'nin birleşme ve tek vücut olma zamanı geldiğini de belirtiyor.