Konu geçmişi
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü
1 farklı günde 1 ayrı gündem dönemi kaydedildi. Her tarihin ölçümleri ve mevcut analizleri aşağıda bir arada gösteriliyor.
Güncel değerlendirme
Bu başlık neden gündem oldu?
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nün kutlanması kapsamında çeşitli haber kuruluşları ve derneklerden tebrik mesajları yayınlanmıştır. Gündeme gelme nedeni, günün anlam ve önemini vurgulayan bu resmi mesajlardır.
Olağan seyir
Mevcut zaman serisi kademeli ve açıklanabilir bir gündem hareketine daha yakın görünüyor. Bu sonuç hesap veya gönderi düzeyinde bot tespiti değil, ücretsiz kaynaklardan üretilen konu düzeyinde bir anomali göstergesidir.
Ölçülen sinyaller
- Sıralama hareketi kademeli ilerliyor; keskin bir sıçrama görülmedi.
- Son 72 saatte en az 15 farklı haber kaynağı konuya ilişkin bağlam sağlıyor.
Bu gösterge hesap veya gönderi düzeyinde bot tespiti değildir. Ücretsiz gündem sırası, paylaşım göstergesi ve haber bağlamından hesaplanır.
Zaman içindeki hareket
Gündem sırası grafiği
Sıra değişimi
Daha küçük sıra daha iyiSıra değişimi
Daha küçük sıra daha iyiSıra değişimi
Daha küçük sıra daha iyiGrafik kayıtlı sıra ölçümlerini gösterir; veri bulunmayan aralıklar tahmin edilmez.
Güncel bağlam kaynakları
Eskişehir Valisi Yılmaz'dan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mesajı
Haber kaynağıKemal Doğan’dan 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Mesajı!
Haber kaynağıEGD VE TGD’DEN 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Edirne Gazeteciler Derneği Başkanı Gökhan Tuzladan ve Trakya Gazeteciler Derneği Başkanı Orhan Doğan, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Açıklamalarda ba
Haber kaynağı21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü mü? İşte merak edilenler
Haber kaynağıGerçeğin Peşinde Bir Ömür: 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü
Haber kaynağıRıza Karaymir: 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ
Haber kaynağı21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun
Haber kaynağı21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü: Gerçeğin Peşindeki Emekçilerin Günü
Haber kaynağıTarih bazlı kayıtlar
Gündem geçmişi
Her kart, başlığın o günkü gündem dönemlerini, ölçümlerini ve kaydedilmiş analizlerini gösterir.
21 Ekim 2026, Çarşamba
16:00–17:45 arasında izlendi
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nün kutlanması kapsamında çeşitli haber kuruluşları ve derneklerden tebrik mesajları yayınlanmıştır. Gündeme gelme nedeni, günün anlam ve önemini vurgulayan bu resmi mesajlardır.
Mevcut zaman serisi kademeli ve açıklanabilir bir gündem hareketine daha yakın görünüyor. Bu sonuç hesap veya gönderi düzeyinde bot tespiti değil, ücretsiz kaynaklardan üretilen konu düzeyinde bir anomali göstergesidir.